Harry Kane gotowy na odejście z Tottenhamu. „Levy chciałby za niego więcej niż 120 milionów funtów”

Dziennikarz brytyjskiego portalu The Athletic przekonuje, że Harry Kane chce opuścić Tottenham. David Ornstein mówi jednak, że piłkarz nie zdradzi tego publicznie.

Spurs grają poniżej oczekiwań. Odpadnięcie z Ligi Europy z Dinamem Zagrzeb ukazało w jakim miejscu znajdują się Koguty. Sytuacja w tabeli też nie zachwyca fanów Tottenhamu. Harry Kane powoli ma tego dość. Chciałby w końcu powalczyć o jakieś trofea.

– Rozmawiam z wieloma ludźmi. Panuje między nimi zgoda co do tego, że Kane chciałby odejść z Tottenhamu. Nie może jednak tego powiedzieć publicznie. Chciałby zdobywać trofea. Nie wygląda na to, że jest to możliwe w Tottenhamie. Sądzę, że byłby otwarty na transfer – cytuje Ornsteina portal Meczyki.pl

Cena zaporowa

Kane’owi może być ciężko z opuszczeniem Tottenhamu. Napastnika łączono w przeszłości z Realem Madryt. Właściciel Tottenhamu zażądał jednak zbyt wysokiej sumy. Podobnie jest w tym przypadku. Dziennikarz uważa, że Levy chciałby otrzymać z Anglika ponad 120 mln funtów.

– Daniel Levy chciałby za niego znacznie więcej niż 120 mln funtów. Ponadto nie zamierza go sprzedawać do żadnego z rywali z Premier League. <oże będą na niego chętni, ale nie sądzę, by transakcja doszła do skutku – dodał dziennikarz.

Źródło: Meczyki.pl