Hansi Flick pokłócił się z dyrektorem sportowym. „Zamknij już mordę!”

Nie jest tajemnicą, że Hansi Flick mimo ogromnych sukcesów ma swoje problemy w Bayernie. Trener „Die Roten” według medialnych doniesień nie dogaduje się najlepiej z Hasanem Salihamidzicie. Między szkoleniowcem a dyrektorem sportowym klubu kilka tygodni temu miało dojść do ostrej sprzeczki. O szczegółach poinformował „Bild”.

Choć Flick zdołał w zeszłym roku wygrać za sterami Bayernu wszystkie rozgrywki nie braknie plotek o jego rychłym odejściu ze stolicy Bawarii. Po mistrzostwach Europy zwolni się miejsce selekcjonera reprezentacji Niemiec. To właśnie aktualny szkoleniowiec lidera Bundesligi jest najczęściej wymieniany w gronie ewentualnych następców Joachima Loewa.

Pikanterii temu tematowi dodaje fakt, że Flickowi nie po drodze jest z dyrektorem sportowym Bayernu. Hasan Salihamidzić i trener Bayernu nie mogą już od dawna dojść do porozumienia. „Bild” poinformował ostatnio, że kilka tygodni temu znowu zrobiło się gorąco między wspomnianą dwójką.

„Zamknij już mordę!”

Z relacji niemieckich dziennikarzy wynika, że podczas podróży na jeden z meczów doszło do kłótni. Miała ona być na tyle poważna, że Flick przestał gryźć się w język.

Zamknij już mordę! – miał krzyknąć w stronę Bośniaka.

Po wygranej z Lazio i awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów Flick wspomniał natomiast o rozmowie, którą odbył z dyrektorem sportowym.

– Obaj porozmawialiśmy i wyjaśniliśmy sobie wszystko. To była krótka konwersacja, ale działaliśmy w najlepszym interesie klubu – przyznał Niemiec.