Hamalainen przed meczem Legia – Lech. „Będę kibicował obu ekipom”

Kasper Hamalainen zabrał głos w sprawie nadchodzącego starcia Legii Warszawa z Lechem Poznań. Były piłkarz obu drużyn w rozmowie z Przeglądem Sportowym powiedział, że nie żałuje zmiany Wielkopolski na stolicę.
Hamalainen przed meczem Legia – Lech

Kasper Hamalainen trafił do Lecha Poznań w 2013 roku. Fin był kluczową postacią Kolejorza i razem z poznaniakami zdobył mistrzostwo kraju w sezonie 2014/15. W 2016 roku stał się bohaterem transferu do Legii.
Harry Kane o pobiciu rekordu Roberta Lewandowskiego. „Nie skupiam się na tym w ogóle” [CZYTAJ]

– Oczywiście, że miałem wątpliwości. Zwłaszcza dotyczące tego, jak zareaguje społeczność piłkarska. Jak będą do tego ruchu nastawieni ludzie? Zrobiłem listę plusów i minusów, ale możliwość gry w Lidze Mistrzów i wielkość Legii spowodowały, że tych pozytywów było znacznie więcej. Jednak muszę przyznać, że trochę mi to zajęło – powiedział Fin w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
Już w niedzielę o godzinie 17:30 Legia Warszawa zagra u siebie Lechem Poznań. Kasper Hamalainen opowiedział o swoich przemyśleniach przed tym spotkaniem w wyważonym tonie.

– Będę kibicował obu ekipom. Mam same dobre wspomnienia z tych klubów – począwszy od piłkarzy, przez trenerów, a na pracownikach klubu kończąc. Wszyscy dobrze mnie traktowali i byli bardzo życzliwi. Mam nadzieję, że to będzie piękne widowisko i obu drużynom życzę powodzenia – podsumował.
Źródło: Przegląd Sportowy