Gwiazda Manchesteru City obnażała się w pubie. Doszło też do aktu molestowania

Skandal z udziałem piłkarza Manchesteru City. Kyle Walker, w stanie kompletnej nietrzeźwości, miał obnażać przyrodzenie przed kobietą w jednym z pubów. Teraz grozi mu nawet wyrok pozbawienia wolności. 

Manchester City nie gra w tym tygodniu w Lidze Mistrzów. Po sobotnim zwycięstwie nad Newcastle United (2-0) Pep Guardiola postanowił zatem przyznać swoim zawodnikom urlop. Nie każdy dobrze go jednak wykorzystał.

Skandal

Mowa o Kyle’u Walkerze, który kilka godzin po zakończeniu meczu ze „Srokami” pojawił się w jednym z pubów wraz z grupą znajomych. Z relacji „The Sun” wynika, że piłkarz Manchesteru przyjechał na miejsce już w stanie nietrzeźwości. Łącznie w lokalu spędził około półtorej godziny.

W trakcie pobytu w pubie Walker miał się obnażać i molestować jedną z kobiet, z którymi przyjechał na miejsce. Sytuację zarejestrowały kamery obecnie w lokalu. Policja wszczęła już śledztwo. Piłkarzowi grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

„The Sun” poza opisaniem sytuacji dodaje, że Walker wraz ze znajomymi opuścili lokal około godziny 19. Anglik został jednak wezwany ponownie, aby uregulować rachunek. Z relacji dziennikarzy wynika, że był tak pijany, że nie mógł nawet wyciągnąć portfela z kurtki i musiał interweniować jego przyjaciel.

1 komentarz do “Gwiazda Manchesteru City obnażała się w pubie. Doszło też do aktu molestowania”

Możliwość komentowania została wyłączona.