Duża afera w FC Barcelonie. Policja przeszukuje biura klubu [ZDJĘCIA]

Ślady działalności Josepa Bartomeu w FC Barcelonie nie znikną najpewniej przez kilka kolejnych lat. W poniedziałkowy poranek dostaliśmy tego kolejny przykład. W biurach zarządu Blaugrany policja prowadzi przeszukanie.

Bartomeu zostawił po sobie wiele złych wspomnień. Mnóstwo z nich będzie się ciągnąć za Barceloną przez najbliższe lata. Oprócz zrujnowanych marzeń o powrocie na szczyt futbolowej piramidy potęg Duma Katalonii musi się teraz gęsto tłumaczyć przed policją.

Echa Barca Gate

Hiszpańskie media od rana zasypują nas informacjami o trwających przeszukaniach w organach FC Barcelony. Z ustaleń Mundo Deportivo wynika, że policja weszła w poniedziałek do pomieszczeń biurowych klubu. Do sieci trafiły również zdjęcia z akcji.

Jak informują media z Półwyspu Iberyjskiego, nieznane są szczegóły operacji. Wiadomo jednak, że od kilku miesięcy toczy się śledztwo w sprawie niesławnej agencji Barca Gate. Jest to oczywiście pokłosie afery korupcyjnej, która wyszła na światło dzienne pod koniec kadencji Bartomeu.

Informowano także o możliwych zatrzymaniach poszczególnych osób z zarządu. Docierają do nas wiesi o pierwszych tego typu wydarzeniach.

Bartomeu ARESZTOWANY

Kolejne wieści z policyjnej akcji w Barcelonie. Z Hiszpanii dochodzą wieści o aresztowaniu byłego prezesa klubu, Josepa Bartomeu! Do zatrzymania doszło w poniedziałek z samego rana w jego domu.