Górnik Zabrze z komunikatem dotyczącym przyszłości trenera. „Praca Bartoscha Gaula zostanie zweryfikowana po piątkowym meczu”

 

Górnik Zabrze opublikował komunikat w sprawie dalszej współpracy z trenerem Bartoschem Gaulem. Klub ze Śląska zweryfikuje pracę szkoleniowca po piątkowym spotkaniu z Wisłą Płock.

Komunikat Górnika

Górnik Zabrze zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. W związku z tym władze klubu rozważą zwolnienie trenera Bartoscha Gaula. KSG opublikowało specjalny komunikat w tej sprawie.

– Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu – czytamy w komunikacie klubu.

Piątek w ogniu krytyki. Włoscy dziennikarze nie oszczędzają Polaka za jedną akcję [CZYTAJ]

Górnik Zabrze ma na swoim koncie 25 punktów po 24 kolejkach Ekstraklasy. Mimo pobytu w strefie spadkowej Górnicy nadal mają szanse na utrzymanie. Podopieczni Bartoscha Gaula tracą tylko jeden punkt do bezpiecznej pozycji.

Źródło: Górnik Zabrze

3 komentarze do “Górnik Zabrze z komunikatem dotyczącym przyszłości trenera. „Praca Bartoscha Gaula zostanie zweryfikowana po piątkowym meczu””

  1. Kibice mają już dosyć.Bledem ylo.pozbywanie się trenera J.Urbana!Skład jest jaki jest.Transfey tle ja,zwodnicy nic nie graja.Eszta Drużyny do wypożyczeń lub do odstrzału!Czekam na piątkowy mecz,ale nie jest to łatwy przeciwnik..Oby się udało.Jak mecz źle się układa,to zmiany należy robić nawet w 1 połowie!!

  2. Pozostawienie na ławce trenera spowoduje spadek GÓRNIK GRA najgorszą piłkę w lidze od lat angażowanie piłkarzy na ławkę w okienku zimowym błędy w ustalaniu składu brak w grze jakiejkolwiek myśli taktycznej to dyskwalifikuje trenera po co angażował Sekulica mając na te pozycję kilku zawodników napastnicy bez kontaktu z piłką w polu karnym teraz mówi że wie gdzie leży problem !? Człowieku ODEJDŻ !

Możliwość komentowania została wyłączona.