Goretzka o sytuacji Lewandowskiego. „Byłbym szczęśliwy, gdyby obie strony spróbowały znaleźć dobre rozwiązanie”

Leon Goretzka został poproszony o wypowiedzenie się na temat sytuacji Roberta Lewandowskiego. Niemiec nie chciał wtrącać swojego zdania w tej sprawie. 27-letni pomocnik Bayernu Monachium ma jednak nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona bez większych emocji.

Lewandowski chce odejść

Robert Lewandowski nie zamierza kontynuować swojej kariery w Bayernie Monachium. Polak ma jednak wciąż ważny kontrakt (do końca czerwca 2023 – przyp. red.). Napastnik na konferencji prasowej podczas zgrupowania reprezentacji powiedział więcej o swojej sytuacji.

Media poprosiły o komentarz jego klubowego kolegę, Leona Goretzkę. Niemiec nie chciał za bardzo drążyć tematu. 27-latek ma jednak nadzieję, że sytuacja zostanie dobrze rozwiązana dla każdej ze stron.

– To nie pomoże, jeśli dodam swoje dwa grosze. Już wystarczająco dużo zostało powiedziane w tej sprawie – zaczął Leon Goretzka.

– Ogólnie rzecz biorąc, dla Bayernu i Lewego to była wielka historia sukcesów. Aby oddać szacunek tej historii, byłbym szczęśliwy, gdyby obie strony pozbyły się emocji i spróbowały znaleźć dobre rozwiązanie dla każdej ze stron – dodał pomocnik Bayernu Monachium.

Wielki transfer Gabriela Sloniny? Gigant interesuje się 18-latkiem [CZYTAJ]

Źródło: Gabriel Stach, BILD