Głośny powrót na ławkę trenerską? Ole Gunnar Solskjaer łączony z klubem

Wkrótce możemy być świadkami powrotu do pracy Ole Gunnara Solskjaera. Według medialnych doniesień – Norweg jest łączony z przejęciem Club Brugge. Belgowie szukają nowego trenera po zwolnieniu Scotta Parkera.

Anglik przejął klub z Brugii pod koniec 2022 roku. Jego kadencja okazała się jednak totalnie nieudana. Pod jego wodzą drużyna rozegrała 12 meczów, spośród których wygrała zaledwie 2. Dodatkowo w 1/8 Ligi Mistrzów Club Brugge doznał bolesnej porażki z Benfiką, przegrywając w dwumeczu aż 7-1.

Głośny powrót?

Na początku marca działacze zdecydowali się więc na zwolnienie Parkera. Belgowie od tamtej pory nie znaleźli jego następcę, a piecze nad zespołem obecnie sprawuje tymczasowy trener. Wkrótce może się to jednak zmienić.

Dziennikarz Sacha Tavolieri informuje, że głównym kandydatem do zastąpienia byłego reprezentanta Anglii jest Ole Gunnar Solskjaer.

Norweg pozostaje bez klubu od listopada 2021 roku. Wtedy rozstał się z Manchesterem United i, mimo wielu ofert, nie zdecydował się na powrót do zawodu. Obecnie sytuacja miała się jednak zmienić. 50-latek jest ponoć zainteresowany przejęciem klubu z Brugii.