Fernando Santos może zaskoczyć powołaniami. Do reprezentacji ma wrócić dwóch weteranów

Wielkimi krokami zbliża się czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Wkrótce selekcjoner Fernando Santo ogłosi powołania. Po krótkiej przerwie do kadry ma wrócić dwóch doświadczonych piłkarzy.

W czerwcu będzie miała miejsce przerwa reprezentacyjna. Podczas nadchodzącego zgrupowania Biało-Czerwoni rozegrają dwa mecze. Najpierw, 16 czerwca Polacy zmierzą się na Stadionie Narodowym z Niemcami w meczu towarzyskim. Następnie, 20 czerwca reprezentacja Polski rozegra wyjazdowy mecz z reprezentacją Mołdawii w ramach eliminacji EURO 2024.

Powołania na czerwcowe zgrupowanie zostaną ogłoszone już w najbliższy wtorek, 30 maja. W hotelu Doutble Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa. Początek o godzinie 13:00.

Fernando Santos powołania do zawodników roześle jednak jeszcze dziś! Póki co będzie to szeroka kadra licząca kilkudziesięciu zawodników. Jak informuje „Przegląd Sportowy”, na tej liście mają znaleźć się Grzegorz Krychowiak i Kamil Glik! Obaj panowie nie pojawili się na marcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski.

W marcu miało miejsce pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. Wówczas zabrakło Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. Nieobecność pierwszego z nich wynikała z jego problemów zdrowotnych. Z kolei Grzegorz Krychowiak nie zyskał początkowo zaufania Fernando Santosa.

Poza dwójką doświadczonych piłkarzy może dojść do powrotów także innych zawodników. „Przegląd Sportowy” pisze o Arkadiuszu Miliku i Kacprze Kozłowskim. Milika zabrakło ostatnio z powodu kontuzji. Z kolei Kozłowski dopiero ostatnio zaczął imponować wysoką formą w Holandii.


źródło: Przegląd Sportowy

Michał Budzich