FC Barcelona zmieni trenera po sezonie. Tak szatnia zareagowała na informację o odejściu Xaviego

Xavi Hernandez po sobotnim meczu FC Barcelony z Villarrealem podał się do dymisji wraz z końcem sezonu. Toni Juanmarti opisał kulisy z szatni Blaugrany po ogłoszeniu tej decyzji przez hiszpańskiego szkoleniowca.
Xavi odejdzie po sezonie
FC Barcelona w ostatnich tygodniach nie notuje najlepszych wyników. Xavi Hernandez widząc zaistniałą sytuację podał się do dymisji. Hiszpański szkoleniowiec ogłosił to po sobotniej porażce z Villarrealem w meczu ligowym (3:5).

Hiszpańska prasa ostro o grze Lewandowskiego. „Kolejny bardzo niepokojący mecz Polaka” [CZYTAJ]
Toni Juanmarti z redakcji „sport.es” opisał kulisy z szatni FC Barcelony po ogłoszeniu tej decyzji. Według doniesień wspomnianego dziennikarza zawodnicy byli w ogromnym szoku, a w przebieralni panowała kompletna cisza.

Xavi na konferencji prasowej przyznał, że jeszcze nie mówił o całej sytuacji piłkarzom. Hiszpan opowie o swojej decyzji dopiero w niedzielę.
FC Barcelona jest drugim klubem prowadzonym przez Xaviego Hernandeza. 44-letni szkoleniowiec wcześniej trenował katarskie Al-Sadd SC, z którym wyśrubował wynik 2,21 punktów na mecz. W Blaugranie uzyskał bilans na poziomie 2,03 punktów na mecz.

Źródło: Sport, X

fot. FC Barcelona