FC Barcelona świętowała zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Celebrację przerwali jej kibice Espanyolu [WIDEO]

Po zwycięstwie nad Espanyolem FC Barcelona przypieczętowała zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Pomeczową celebrację Dumie Katalonii przerwali fani Espanyolu.

W niedzielę miały miejsce derby Barcelony. Espanyol podejmował na własnym stadionie FC Barcelonę. Zgodnie z oczekiwaniami zwycięsko z tego starcia wyszła Duma Katalonii. Zespół Roberta Lewandowskiego wygrał 4:2. Polak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Dzięki wygranej FC Barcelona zapewniła sobie mistrzostwo Hiszpanii. Tuż po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze Blaugrany zaczęli świętowanie. Chwilę później musieli oni jednak uciec do szatni. Wszystko za sprawą kibiców Espanyolu, którzy wbiegli na murawę i zaczęli robić potężna rozróbę, niszcząc wszystko, co stanęło na ich drodze.