Fatalny start sezonu Cristiano Ronaldo. W meczu z Omonią Nikozja jego irytacja sięgnęła zenitu [WIDEO]

Sezon 2022/2023 nie układa się po myśli Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z każdym meczem wydaje się być coraz bardziej podirytowany. Jego irytacja osiągnęła apogeum w trakcie czwartkowego meczu z Omonią Nikozja.

Cristiano Ronaldo nie najlepiej wszedł w nowy sezon. W rozgrywkach Premier League Portugalczyk nie może liczyć na miejsce w wyjściowym składzie Manchesteru United. W lidze angielskiej rozegrał do tej pory 6 spotkań i nie zdobył żadnej bramki. Nieco lepiej jest w Lidze Europy, gdzie zagrał w 3 meczach, zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę.

Odważna deklaracja Leo Messiego. Mundial w Katarze będzie jego ostatnim w karierze [CZYTAJ]

Zwycięstwo United

W czwartek Manchester United mierzył się z Omonią Nikozja w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Pomimo problemów Manchester United odniósł zwycięstwo 3:2. Pełne 90 minut rozegrał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zanotował asystę przy bramce Marcusa Rashforda w 84. minucie meczu.

Piękne słowa Cavaniego o Lewandowskim. „Jest najlepszy na świecie” [CZYTAJ]

Pudło Ronaldo

Ostatecznie Cristiano Ronaldo zakończył mecz z Omonią Nikozja bez strzelonej bramki. Miał jednak ku temu znakomitą okazję. Będąc 6 metrów od bramki CR7 uderzył jednak w słupek.

Krychowiak o zakończeniu kariery reprezentacyjnej. „Nie zastanawiam się nad tym. Czuję się bardzo dobrze” [CZYTAJ]

Złość Ronaldo

W tym sezonie kamery telewizyjne często rejestrują złość i irytację Cristiano Ronaldo. Nie inaczej było i w meczu z Omonią Nikozja.