Fatalne warunki w Stambule. Mecz Ligi Mistrzów stoi pod znakiem zapytania [WIDEO]
Manchester United w środę ma się zmierzyć z Galatasaray. Na razie nie wiadomo jednak, czy dojdzie do spotkania. W Stambule panują fatalne warunki pogodowe, przez co UEFA może podjąć decyzję o przełożeniu meczu.

Fatalne warunki
Manchester United wciąż walczy o pozostanie w Champions League. Podopieczni Erika ten Haga mają zmierzyć się w środę o 18:45 z Galatasaray w Stambule. Plany może jednak im pokrzyżować pogoda. W Turcji panują bowiem fatalne warunki. Pada rzęsisty deszcz, a murawa ma problemy z drenażem.

Lokalni szamani mieli pomóc zespołowi w wygranej? Szkoleniowiec klubu z Afrykańskiej Ligi Mistrzów wściekł się na dziennikarzy [WIDEO]

Na razie UEFA nie podjęła decyzji o przełożeniu spotkania. Na najnowszych nagraniach widać, że piłka nie może się normalnie odbijać od przesiąkniętej murawy. Boisko jest jednak regularnie sprawdzane przez delegatów, którzy niebawem powinni podjąć decyzję.
Manchester United zajmuje ostatnie miejsce w grupie A Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły wygraną z Turkami zdecydowanie zwiększą swoje szanse w walce o pozostanie w elitarnych rozgrywakch. Tego samego dnia o 21:00 odbędzie się drugi mecz pomiędzy zespołami z tej grupy. Bayern Monachium zmierzy się z FC Kopenhagą.
Źródło: Twitter