Fabrizio Romano o przyszłości Roberta Lewandowskiego. „Będą próbować go sprowadzić”

Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” przeprowadził wywiad z Fabrizio Romano (całość TUTAJ). Włoski specjalista od wiadomości transferowych przekazał ciekawe informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego.
Co dalej z „Lewym”?

W minionym tygodniu hiszpańska prasa stwierdziła, że Robert Lewandowski przestał być nietykalny w FC Barcelonie. W związku z tymi doniesieniami pojawiły się plotki o potencjalnym odejściu Polaka.
Kasper Hämäläinen po karierze chce zarządzać w sporcie. „Inspiruję się Pogonią Siedlce” [CZYTAJ]

Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” w rozmowie z Fabrizio Romano zapytał Włocha o wiadomości dotyczące „Lewego”. Znany dziennikarz sportowy stwierdził, że były napastnik Bayernu Monachium z pewnością będzie mógł liczyć na spore zainteresowanie ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej.
– Na pewno jest duże zainteresowanie od kogoś, kto był gotów ściągnąć go latem. I jestem pewien, że ponownie będzie próba sprowadzenia takich piłkarzy jak Lewandowski, De Bruyne czy Salah. Na pewno będą zapytania o Lewandowskiego, bo stosunki klubów z jego agentem zawsze były bardzo dobre. Jestem pewny, że kluby będą próbować go sprowadzić – powiedział Fabrizio Romano.

– Wielu jednak zapomina, że Lewandowski gra w każdym meczu. Potrzebuje zmiennika i teraz będzie miał go w osobie Vitora Roque. Myślę, że Brazylijczyk pomoże mu wrócić do dobrej formy. Polak trochę odpocznie w niektórych momentach i poczuje konkurencję młodszego kolegi. Myślę, że druga połowa sezonu będzie dla niego znacznie lepsza. Uważam, że ma szansę, by pozostać jeszcze przez przynajmniej jeden sezon w Barcelonie – dodał włoski dziennikarz.
Robert Lewandowski zagrał w 21 spotkaniach w barwach FC Barcelony w bieżącym sezonie. Polski napastnik zanotował w tym czasie 9 trafień oraz 5 asyst. Jego umowa z Dumą Katalonii obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.

Źródło: Meczyki.pl