EURO 2020 rozpoczęte! Włosi gromią Turków w meczu otwarcia [REAKCJE]

Za nami mecz otwarcia Mistrzostw Europy 2020! Reprezentacja Włoch pokonała Turcję wynikiem 3:0. Bramki strzelali Immobile, Insigne oraz Demiral, który zaskoczył własnego bramkarza.

Ceremonia otwarcia

Wielkie turnieje mają już to do siebie, że przed pierwszym meczem odbywa się ceremonia otwarcia. W tym roku zobaczyliśmy m.in. Andreę Bocellego. Reakcje kibiców oraz ekspertów po dzisiejszym „show” są podzielone.

Hymn Włoch

Włoski hymn, jak zwykle, wywołał emocje wśród większości oglądających kibiców. Wykonanie piłkarzy również klasowe.

Piłka i samochód

Dziś piłkę na murawę przywiózł… mini samochód marki Volkswagen.

Kontrowersje

W pierwszej połowie wiele kontrowersji wywołało kilka decyzji sędziego. Szczególnie sytuacja z końcówki pierwszej połowy wydawała się mocno wątpliwa. Więcej o tym TUTAJ.

Nudy w pierwszej połowie

Szczególnie w pierwszej połowie emocji było jak na lekarstwo! Na całe szczęście w drugiej połowie skuteczni zaczęli być Włosi.