Eden Hazard podsumował szanse Polski w meczu z Holandią. Wymowne słowa

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj z Belgią aż 1-6. Dramatyczny występ „Biało-Czerwonych” nie napawa optymizmem przed spotkaniem z Holandią, które odbędzie się już 11 czerwca. Eden Hazard zapytany o szanse Polaków w starciu z „Oranje” stwierdził, że czeka nas ciężka przeprawa. 

Belgia udanie zmazała plamę po ostatniej porażce z reprezentacją Holandii (1-4). „Czerwone Diabły” w Brukseli zmiotły z reprezentację Polski, strzelając nam aż 6 goli. Choć do przerwy wynik wskazywał remis (1-1), to po zmianie stron worek z bramkami się rozerwał.

Lewandowski podsumował porażkę z Belgią. „Brakowało sił” [CZYTAJ]

Będzie ciężko

Wysoka porażka z Belgami to nie najlepszy prognostyk przed nadchodzącą rywalizacją z Holendrami. Eden Hazard zapytany na konferencji prasowej o nasze szanse w tym meczu nie zastanawiał się długo.

– Będzie jej trudno – odpowiedział, zapytany o szanse Polski na wygraną, po czym dodał – Nie wiem, może Polska po strzelonym golu, myślała, że pójdzie już z górki.

Co autor miał na myśli? Zmiana wykonawcy rzutu wolnego i podanie w aut [WIDEO]

– W każdym razie my bardzo cieszymy się z tego wyniku. Po takim meczu będziemy mogli spać spokojnie. Czy to był odwet za poprzednie spotkanie z Holandią? Nie, po prostu jesteśmy silną ekipą. Dziś udowodniliśmy, że ten piątkowy mecz to był tylko wypadek przy pracy – podsumował kapitan Belgii.

Pogubiony Matty Cash. Udany zwód Yannicka Carrasco [WIDEO]

Jeszcze jest rewanż

Mimo wysokiego zwycięstwa Hazard nie lekceważy naszej drużyny. Przestrzega, że czeka nas jeszcze rewanż, tym razem w Warszawie. Tam Polska może pokazać kompletnie inną twarz.

– Przed nami jeszcze spotkanie w Warszawie. To, że dziś Polska przegrała z nami tak wysoko, wcale nie oznacza, że ten drugi mecz będzie taki sam – stwierdził piłkarz Realu Madryt.

Blamaż w Lidze Narodów. Belgia pokonała Polskę 6:1 [REAKCJE]

Polska po dwóch spotkaniach Ligi Narodów ma na koncie 3 punkty. W pierwszym spotkaniu podopieczni Czesława Michniewicza pokonali Walię we Wrocławiu (2-1). 11 czerwca czeka nas spotkanie z Holandią w Rotterdamie, a we wtorek (14 czerwca) rewanż z Belgią w Warszawie.