Dramatyczna sytuacja Piłkarza Legii. Mateusz Borek zdradził szczegóły

Przeciągają się problemy zdrowotne Bartosza Kapustki. Piłkarz Legii Warszawa od długiego czasu leczy kontuzję i nie zapowiada się, aby niebawem wrócił do gry. Nowe informacje w jego sprawie przedstawił Mateusz Borek w „Kanale Sportowym”. 

W przeszłości Kapustka zrywał już więzadła krzyżowe. Pod koniec poprzedniego sezonu ponownie doznał urazu i od tamtej pory nie zameldował się już na murawie, choć uraz nie wydawał się poważny.

„Sytuacja jest dramatyczna”

Piłkarz poddał się w czerwcu operacji, a do gry miał wrócić w przeciągu maksymalnie ośmiu tygodni. Tak się jednak nie stało i od ponad dwóch miesięcy 26-latek stara się zrehabilitować. Co prawda pojawił się na boisku w meczu z Ruchem Chorzów, jednak była to tylko końcówka spotkania, a pomocnik nadal walczy o powrót do pełnej sprawności.

Głos w jego sprawie zabrał teraz Mateusz Borek. Dziennikarz na antenie „Kanału Sportowego” zdradził, że sytuacja piłkarza Legii jest dramatyczna.

– Byliśmy przekonani parę miesięcy temu, kiedy Legia przedłużała o następne lata kontrakt z Bartoszem Kapustką, że to będzie fundament zespołu. Sytuacja jest dramatyczna – oznajmił Borek. 

– Chłopak wrócił do treningów, ale go nadal boli. Miał wycięte chyba 70 procent łąkotki z kolana, w którym zerwał więzadło. Ostatnio był na zabiegu i dalej walczy z bólem. Nie wiadomo, kiedy wróci do gry – dodał.

Jak na razie Kapustka wystąpił w 75 meczach Legii. Strzelił w nich 7 goli i zanotował 8 asyst. Jego obecna umowa obowiązuje do czerwca 2026 roku.

2 komentarze do “Dramatyczna sytuacja Piłkarza Legii. Mateusz Borek zdradził szczegóły”

Możliwość komentowania została wyłączona.