Dramat Neymara. Kontuzja w pierwszym meczu na mundialu!

Brazylia wygrała z Serbią (2-0) i zainkasowała swoje pierwsze trzy punkty na mundialu w Katarze. Zwycięstwo „Canarinhos” kontuzją okupił Neymar. Piłkarz PSG zszedł z boiska przed ostatnim gwizdkiem, a po zajęciu miejsca na ławce skrył twarz w dłoniach. 

Neymar w swoim dorobku wciąż nie ma mistrzostwa świata. Turniej w Katarze był idealną szansą, aby wreszcie osiągnąć z Brazylią sukces, na który kibice czekają od 20 lat. W 2014 roku 30-latek zmagał się z problemami zdrowotnymi i nie mógł pomóc drużynie na mundialu, organizowanym w jego kraju. Na poprzednim czempionacie Brazylia odpadła natomiast w ćwierćfinale.

Kontuzja na starcie?

W Katarze „Canarinhos” zaczęli nieźle, bo od pokonania Serbii (2-0). Neymar prezentował się dobrze na murawie i miał spory udział przy pierwszym golu Richarlisona. W samej końcówce musiał jednak opuścić boisko.

30-latek ucierpiał po wślizgu Nikoli Milenkovicia pod koniec meczu i nie był w stanie kontynuować gry. W okolicach 80. minuty jego miejsce zajął Antony. Neymarowi szybko przyłożono do kostki lód. Sam piłkarz schował twarz w dłoniach.

Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz gwiazdy PSG. Wcześniej miewał jednak podobne problemy, co kończyło się kilkutygodniową przerwą. Kibice „Canarinhos” na więcej informacji o stanie zdrowia Neymara muszą czekać najprawdopodobniej do jutra.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments