Cyrk w meczu La Liga. Sędzia zakończył I połowę w momencie strzelenia bramki [WIDEO]

Do groteskowej sytuacji doszło w trakcie meczu La Liga pomiędzy Realem Valladoid a Sevillą. W doliczonym czasie pierwszej połowy gospodarze zdobyli bramkę. Nie została ona jednak uznana, gdyż na stadionie rozległ się gwizdek sędziego.

W niedzielę w meczu 34. kolejki La Liga zmierzyły się ze sobą Real Valladoid i Sevilla. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem goście 3:0. Po tej porażce Real Valladoid zajmuje 17. lokatę w ligowej tabeli. Ich przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie jeden punkt. Sevilla z kolei wskoczyła na 10. miejsce.

Najciekawsza akcja omawianego meczu miała miejsce jeszcze w pierwszej połowie. Sędzia Miguel Ortiz doliczył 4 minuty do podstawowych 45. W piątej minucie doliczonego czasu gry bramkę dla gospodarzy, przy stanie 0:0, strzelił Sergio Escudero. Jednak w tym samym czasie rozjemca tego spotkania postanowił zakończyć pierwszą część gry. Ostatecznie bramka nie została uznana.