Jest decyzja Łukasza Piszczka w sprawie pracy z Fernando Santosem! „Długo analizował propozycję”

Łukasz Piszczek podjął decyzję odnośnie pracy w reprezentacji Polski w roli asystenta Fernando Santosa. Jak informuje Sebastian Staszewski, były reprezentant Polski zdecydował się odrzucić propozycję. Dlaczego?

Pod koniec stycznia Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Na samym początku skład sztabu portugalskiego szkoleniowca był owiany dużą tajemnicą. Kolejne informacje poznajemy wraz z biegiem czasu. Wiemy już, że Santos będzie miał w swoim sztabie trzech asystentów z Portugalii. Przy reprezentacji Polski mają pracować także polscy trenerzy. Wśród kandydatów do bycia asystentem Fernando Santosa wymieniano głównie Tomasza Kaczmarka oraz Łukasza Piszczka.

Decyzja Piszczka

Od zaprezentowania Fernando Santosa zaraz miną trzy tygodnie. Wciąż nie wiemy jednak, którzy polscy trenerzy znajdą się w jego sztabie. Z grona kandydatów odpadł Łukasz Piszczek. Sebastian Staszewski z „Interii” poinformował, że 66-krotny reprezentant Polski odrzucił propozycję pracy w reprezentacji Polski w roli asystenta.

Powód decyzji

O decyzji Łukasza Piszczka poinformował Sebastian Staszewski. Były reprezentant Polski miał długo analizować propozycję. Koniec końców ją odrzucił. Powodem decyzji Łukasza Piszczka był natłok jego obowiązków. 37-latek wciąż czynnie gra w piłkę w III-ligowym LKS Goczałkowice-Zdrój. Ponadto uczestniczy w kursach trenerskich. Co więcej, od dłuższego czasu Piszczek pracuje jako ekspert w stacji „Viaplay”.

Michał Budzich