Co z przyszłością Ronaldo? Trzy możliwe kierunki transferu

Według włoskich mediów Cristiano Ronaldo jest coraz bliżej odejścia z Juventusu. Piłkarz może opuścić turyński zespół jeszcze tego lata. Dziennikarze wskazali trzy prawdopodobne kierunki Portugalczyka.

Koniec przygody Ronaldo w Turynie?

Fabrizio Romano informował niedawno, iż Cristiano Ronaldo chce opuścić Juve. W związku z tym Portugalczyk poprosił o niewystawianie go w pierwszej kolejce Serie A przeciwko Udinese. Tak się stało. Były atakujący Realu Madryt zaczął mecz na ławce rezerwowych. To tylko podsyciło domysły opinii publicznej.

Mógłby grać u boku Messiego

Według włoskich mediów „CR7” może dołączyć do jednego z trzech kierunków. Pierwszym z nich i najbardziej prawdopodobnym jest PSG. Portugalczyk spotkałby tam swojego największego rywala z pobytu w Hiszpanii – Lionela Messiego.

Sky Sports Italia dodaje jednak, że Portugalczyk miałby dołączyć do Paris Saint-Germain za rok jako wolny zawodnik. Przypomnijmy, że umowa Cristiano Ronaldo ze Starą Damą obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

„CR7” pod wodzą Guardioli?

Corriere dello Sport twierdzi, iż Jorge Mendes (agent „CR7”) zaproponował go Manchesterowi City. Obywatele nie złożyli jednak żadnej oferty. W tym przypadku doszłoby do kolejnego ciekawego spotkania, ponieważ Ronaldo grałby pod wodzą Pepa Guardioli. Trudno to sobie wyobrazić. Na drodze może stanąć również lojalność Portugalczyka względem Manchesteru United, z którego wybił się do Realu Madryt.

Bez Ligi Mistrzów szanse są małe

Ostatnim i najbardziej szokującym kierunkiem jest Tottenham. Według Sport Italia ta opcja jest najmniej prawdopodobna z uwagi na brak gry w Champions League.

Źródło: Sport Italia, Sky Sports Italia, Corriere dello Sport, Sport.pl