„Cierpienia młodego Wernera”, czyli reakcje po meczu Real – Chelsea

Real Madryt zremisował pierwszy mecz półfinałowy z Chelsea (1-1). Goście lepiej weszli w spotkanie i wyraźnie zepchnęli gospodarzy do defensywy. Druga połowa była już bardziej wyrównana, jednak sprawa końcowego wyniku nadal pozostaje otwarta. Wszystko rozstrzygnie się dopiero na Stamford Bridge.

Choć Pulisic szybko, bo już w 14. minucie wyprowadził „The Blues” na prowadzenie, to jeszcze przed przerwą wyrównanie dał Karim Benzema. Remisowy wynik utrzymał się aż do końca spotkania. Tym samym, mimo braku rozstrzygnięcia, Chelsea znajduje się w nieco lepszej sytuacji przed rewanżem.

A jak na boiskowe wydarzenia reagowali zarówno eksperci, jak i kibice? W tym tekście zebraliśmy reakcje na to, co wydarzyło się we wtorkowy wieczór. Zobaczcie sami, co udało się nam znaleźć.