Ciekawy kandydat na trenera Lecha Poznań. Nowe doniesienia z obozu Kolejorza

Lech Poznań wraz z końcem rundy jesiennej pożegnał się z Johnem van den Bromem. Wiemy, że Mariusz Rumak jako tymczasowy trener popracuje tylko do końca sezonu. W związku z tym klub szuka nowego szkoleniowca.

 

Kiepski sezon Lecha

Lech Poznań w bieżącym sezonie nie rozpieszcza swoich fanów. Drużyna zaliczyła kilka przygnębiających porażek. Zespół odpadł również na wczesnym etapie eliminacji do Ligi Konferencji z niżej notowanym rywalem – Spartakiem Trnawa.

Wraz z końcem minionej rundy klub pożegnał się z Johnem van den Bromem. Jego miejsce zajął Mariusz Rumak, który będzie pełnił funkcję szkoleniowca do końca sezonu. W związku z tym Lech poszukuje nowego trenera na kolejną kampanię.

 

Zaskakujący kandydat

Według medialnych doniesień Kolejorz szuka nowego szkoleniowca w krajach Beneluksu. Nowe informacje w kwestii poszukiwań przekazał Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty. Według wspomnianego dziennikarza ekipa z Poznania bierze pod uwagę Pascala Jansena.

– Jednym z trenerów, który trafił na radar Lecha, jest Pascal Jansen, Holender, mający również brytyjskie obywatelstwo. Jansen przez ostatnie lata prowadził AZ Alkmaar. […] Kiedy zaczęliśmy dopytywać kolegów po fachu w Holandii, jakie są plany tego szkoleniowca, to usłyszeliśmy, że Jansen ma sporo zapytań/ofert z lepszych lig niż polska – czytamy na portalu WP Sportowe Fakty.

Źródło: WP Sportowe Fakty

Dodaj komentarz