Ciekawe informacje w sprawie przyszłości Leo Messiego. Może zrobić to co Beckham i Henry.

 

Według doniesień hiszpańskich mediów FC Barcelona szykuje się do pożegnalnego meczu Lionela Messiego. Nowe doniesienia w tej sprawie przekazał „Sport”, który sugeruje, iż Argentyńczyk może wrócić do stolicy Katalonii na zasadzie wypożyczenia.
Messi wróci do Hiszpanii?

Jeszcze niedawno hiszpańskie media informowały, iż Lionel Messi może doczekać się pożegnalnego meczu w dniu ponownego otwarcia Camp Nou (obiekt aktualnie jest w remoncie – przyp. red.). Plan ma zakładać spotkanie FC Barcelony z Interem Miami. Okazuje się jednak, że w grę wchodzi inna opcja.
Wzruszająca wiadomość Josue do rodziny. „Jestem w drodze, kocham was” [CZYTAJ]
Według doniesień gazety „Sport” Lionel Messi może zostać wypożyczony do klubu z Katalonii. Plan mógłby się udać, gdyby Inter Miami nie zakwalifikował się do fazy play-off w Major League Soccer. Źródło wspomina, że w przeszłości amerykańskie kluby pozwalały na krótkookresowe transfery Davidowi Beckhamowi i Thierry’emu Henry.

– Pojawiła się plotka, że jeśli Inter Miami nie zakwalifikuje się do fazy play-off w Major League Soccer (wiele na to wskazuje), to 36-letni Messi w styczniu 2024 r. może wylądować na wypożyczeniu w ekipie aktualnych mistrzów Hiszpanii – czytamy.
Źródło: Sport, WP Sportowe Fakty