Cassano w swoim stylu krytykuje Dybalę. „Pod presją robi pod siebie, a potem woła o 10 milionów za sezon”

Antonio Cassano ostro komentuje grę Paulo Dybali. Argentyńczyk negocjuje kontrakt z Juventusem, jednak strony jeszcze nie doszły do porozumienia. 27-latek  podobno żąda gigantycznych kwot, co nie spodobało się byłemu włoskiemu napastnikowi.

Umowa Paulo Dybali z Juventusem obowiązuje do czerwca 2022 roku. Przedłużające się negocjacje powodują plotki o odejściu Argentyńczyka. Według doniesień mediów napastnik zażądał od Starej Damy 10 milionów euro rocznie w nowym kontrakcie. To nie spodobało się Antonio Cassano, który w ostry sposób skomentował zachowanie Dybali.

Żaden z jego trenerów w Juventusie nie uważał go za niezbędnego, więc zastanawiam się, czy jest mistrzem, czy tylko świetnym graczem. Dla mnie mistrzem nie jest, nie robi różnicy. Strzela ładne gole, takie, jakie widziałem w wykonaniu Antonio Di Natale czy Lorenzo Insigne. Ale jeśli chcesz zdobyć koszulkę numer 10 w Juventusie, musisz być na wyższym poziomie – powiedział były piłkarz Realu Madryt na łamach kanału Twitch Christiana Vieriego.

Mam wrażenie, że kiedy wywierana jest na nim presja, wtedy robi pod siebie. A potem prosi o 10 milionów euro za sezon? Och, proszę!

Bilans Paulo Dybali w bieżącym sezonie to 14 spotkań oraz 3 trafienia. Portal transfermarkt.de wycenia Argentyńczyka na 70 mln euro. Okazję do wykazania się i zamknięcia ust Cassano będzie miał w środę w spotkaniu z Milanem.