Carlitos opuszcza Legię! 3 mln euro i jego następca już w drodze

Rozbiór Legii trwa – po transferze Sandro Kulenovicia z warszawskiego klubu teraz ma odejść Carlitos. Mówi się o trzech milionach euro, które wpłyną na konto wicemistrza Polski. Legia ma już jednak pomysł, jak zastąpić Hiszpana.

W tym sezonie Carlitos grał niewiele, zarówno na boiskach Ekstraklasy, jak i w Lidze Europy. Aleksandar Vukovic wolał jednak stawiać na Sandro Kulenovicia. Wydawało się, że po odejściu Chorwata sytuacja została wyjaśniona, jednak nic bardziej mylnego.

W ostatnim spotkaniu z Rakowem Częstochowa na plac gry wypuszczony został Jarosław Niezgoda. Dopiero po strzeleniu przez niego trzech bramek, które zapewniły Legii zwycięstwo, w 64. minucie na boisko wkroczył Hiszpan, jednak niewiele zdołał zdziałać.

Naturalną koleją rzeczy jest więc szukanie przez Carlitosa gry, szczególnie tej zapewniającej atrakcyjne warunki finansowe. Były piłkarz Wisły Kraków ma bowiem trafić do Al-Wahda, klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Warszawska Legia miałaby otrzymać za ten transfer trzy miliony euro. Wisła Kraków dostanie 30 procent tej kwoty.

Pojawił się już także kandydat na ewentualnego następcę Carlitosa. Jest nim 22-letni Simon Moreno. Znacznie młodszy Hiszpan rozpoczął sezon na zapleczu La Ligi w barwach Almerii, jednak wczoraj przedwcześnie wrócił z wypożyczenia do rezerw Villarealu. Potencjalny nowy nabytek wicemistrza Polski jest wyceniany na 350-400 tysięcy euro.

root admin
Śledź mnie