Były reprezentant Polski o potencjalnym transferze Bułki. „Jest głodny wyzwań. Wybrałby tę ligę” [WIDEO]
Marek Jóźwiak wypowiedział się na temat przyszłości Marcina Bułki. Według medialnych doniesień polski bramkarz może niedługo zmienić otoczenie. Były kadrowicz wskazał, gdzie jego zdaniem może trafić golkiper.

Na oku gigantów
Nicea wraz z Marcinem Bułką świetnie spisują się w bieżącym sezonie Ligue 1. Polak w trzynastu ligowych meczach zanotował aż dziesięć czystych kont. Według Mateusza Borka były piłkarz PSG znajduje się w kręgu zainteresowań Realu Madryt.

Reprezentacja Polski w barażach zagra nie tylko o awans na Euro. Ogromne pieniądze w tle [CZYTAJ]

Marek Jóźwiak w programie na antenie „Kanału Sportowego” wypowiedział się w temacie Marcina Bułki. Były reprezentant Polski uważa, że bramkarz odejdzie do Premier League.
– Jak widzę, w jakim klimacie on żyje i gdzie się dobrze czuje, to myślę, że bardziej pasowałaby mu Hiszpania. Natomiast ze sportowego punktu widzenia i znając samego Marcina, to uważam, że on wybrałby Premier League – powiedział Marek Jóźwiak.

– Jest głodny wyzwań. To nie jest gość, który usiedzi w jednym miejscu i będzie spokojny. Tam jest adrenalina i trybuny, które on doskonale zna. Świetnie czuł się w Anglii. Myślę, że kupi go któryś z angielskich klubów. To nie będzie mała kwota, jeśli będzie odchodził. Nie wiem, czy hiszpańskie kluby będzie na to stać – dodał były reprezentant Polski.
Źródło: Kanał Sportowy