Były reprezentant Polski domaga się powołania dla piłkarza Lecha Poznań. „Naprawdę wstydu nie ma”

 

Reprezentacja Polski wygrała z Albanią (1:0), a cichym bohaterem spotkania został Bartosz Salamon. Eksperci CANAL+ Sport uważają, że Fernando Santos powinien również powołać jego klubowego kolegę, Radosława Murawskiego.

Trzy punkty za marcowe mecze

Reprezentacja Polski podczas marcowego zgrupowania przegrała z Czechami i wygrała z Albanią. W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni nie wyglądali najlepiej w środku pola. Michał Żewłakow uważa, że Fernando Santos powinien wypróbować Radosława Murawskiego z Lecha Poznań. Z opinią byłego piłkarza zgodził się Mateusz Rokuszewski.

– Patrzę na przykład na pozycję numer 6, defensywnego pomocnika. Skoro sprawdził się Bartosz Salamon, nie wiem, dlaczego nie możemy spróbować Radosława Murawskiego. Mam wrażenie, że też od jakiegoś czasu prezentuje taki poziom, że naprawdę wstydu nie ma – powiedział były piłkarz Anderlechtu.

Ojciec Matty’ego Casha oburzony słowami Tomasza Hajty. „Jesteśmy bardzo rozczarowani” [CZYTAJ]

– Wydaje mi się, że nawet nie chodzi o te umiejętności piłkarskie, bo on ma swoje ograniczenia, ale o głowę. Mógłby wnieść takie pozytywne nastawienie do reprezentacji, waleczność, mental, który tak nam się podobał wczoraj w przypadku Bartosza Salamona – uzupełnił dziennikarz.

Źródło: CANAL+ Sport

1 komentarz do “Były reprezentant Polski domaga się powołania dla piłkarza Lecha Poznań. „Naprawdę wstydu nie ma””

Możliwość komentowania została wyłączona.