Ojciec Matty’ego Casha oburzony słowami Tomasza Hajty. „Jesteśmy bardzo rozczarowani”

Tomasz Hajto wysnuł teorię, wedle której Matty Cash miał udawać kontuzję w meczu z Czechami. Podejrzenia byłego reprezentanta Polski nie spodobały się rodzinie Matty’ego Casha. Jego ojciec zabrał głos na łamach „WP Sportowe Fakty”.

W piątek reprezentacja Polski poległa w meczu z reprezentacją Czech 1-3. Spotkanie kontuzją okupił Matty Cash. 25-latek musiał opuścić boisko już w 9. minucie meczu. Pomimo tak krótkiego czasu spędzonego na boisku i tak zdołał być zamieszany w jedną ze straconych bramek przez Biało-Czerwonych.

Teoria Hajty

Po meczu Polska-Czechy nietypową teorię odnośnie Matty’ego Casha wygłosił Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski stwierdził, że piłkarz Aston Villi udawał kontuzję. Zdaniem Hajty Cash miał domyślać się, że i tak zostanie przedwcześnie zmieniony. Teorię Hajty przeczytacie TUTAJ.

Odpowiedź ojca piłkarza

Do słów Tomasza Hajty ustosunkował się ojciec Matty’ego Casha. Na łamach „WP Sportowe Fakty” Stuart Cash odpowiedział na słowa Hajty.

– Jestem zdumiony, że ktoś może wygłaszać takie komentarze. Zwłaszcza nie znając faktów! Jako rodzina jesteśmy bardzo rozczarowani takimi słowami, szczególnie że wygłosił je ktoś, kto sam grał w piłkę – wyznał ojciec Matty’ego Casha.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich