Były reprezentant Polski chciał zostać selekcjonerem. Wysłał CV do PZPN-u

Ludovic Obraniak chciał zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Kacper Sosnowski ze sport.pl poinformował, że były kadrowicz wysłał do PZPN-u swoje CV.  

Cezary Kulesza po kilku tygodniach poszukiwań znalazł nowego selekcjonera. „Biało-Czerwonych” w najbliższym czasie poprowadzi Fernando Santos. Portugalczyk został we wtorek zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej.

Obraniak na selekcjonera?

Podczas poszukiwań z objęciem reprezentacji łączono wielu szkoleniowców. Zanim ogłoszono Santosa, spekulowano o Herve Renardzie, Paulo Bento, Stevenie Gerardzie, czy Vladimirze Petkoviciu. Nie brakowało również polskich trenerów, w charakterze Jana Ubrana czy Michała Probierza.

Co ciekawe, do PZPN-u miała także wpłynąć kandydatura… Ludovica Obraniaka. Kacper Sosnowski ze sport.pl poinformował na Twitterze, że były reprezentant Polski wysłał do związku swoje CV.

Obraniak rozpoczął karierę w reprezentacji za kadencji Leo Beenhakkera. W sumie w kadrze występował od 2009 do 2014 roku. Zagrał także na Euro 2012. Adam Nawałka po przejęciu drużyny narodowej nie powoływał więcej pomocnika.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments