Były piłkarz Napoli nie pozwolił swojemu dziecku na zakup koszulki Cristiano Ronaldo. Poznaliśmy powód

Allan, były piłkarz włoskiego SSC Napoli, zabronił swojemu synowi zakupu koszulki Cristiano Ronaldo. Brazylijczyk podał powód swojego stanowiska w tej sprawie.

Allan Marques Loureiro, szerzej znany jako po prostu „Allan”, od września ubiegłego roku jest piłkarzem angielskiego Evertonu. Wcześniej Brazylijczyk przez 5 lat reprezentował barwy włoskiego SSC Napoli.

30-latek w rozmowie z „Liverpool Echo” przyznał, że jego dzieci są wielkimi kibicami Cristiano Ronaldo. Dodał, że w domu mają masę koszulek z nazwiskiem Portugalczyka z czasów jego gry dla Realu Madryt.

– Moje dzieci są wielkimi fanami Cristiano Ronaldo. Mój syn zawsze miał koszulkę Ronaldo – przyznał Allan.

Allan zaznaczył jednak niezwykle istotny fakt, a mianowicie – w domu Brazylijczyka nie ma ani jednej koszulki Ronaldo z Juventusu. 30-latek wyznał, że zabronił swoim dzieciom posiadania trykotu Juventusu ze względu na to, że jest to jeden z największych rywali Napoli, w którym występował właśnie Allan.

– Nie wolno mu [synowi – przyp. red] mieć koszulki Ronaldo z Juventusu, ponieważ to ogromny rywal Napoli. Więc w domu jest wiele koszulek Realu Madryt z numerem siedem. To normalne – skomentował Brazylijczyk.

– Mój syn uwielbia piłkę nożną, zawsze ją ogląda. Zawsze ma na sobie koszulkę Evertonu i koszulki innych drużyn, w których grałem. Jest moją największą motywacją, on razem z moją córką – dodał.

źródło: WP Sportowe Fakty

Michał Budzich