Były piłkarz Ekstraklasy poszukiwany przez policję. Znamy powód

Były polski piłkarz jest od lipca poszukiwany przez policję. Informacja o poszukiwaniach została umieszczona na oficjalnej stronie polskiej policji.

Poszukiwany przez policję jest Michał Bartkowiak. W przeszłości grał m.in. w młodzieżowych drużynach Legii Warszawa oraz w seniorskich zespołach Śląska Wrocław, czy też Miedzi Legnica. Rozegrał nawet 12 meczów w Ekstraklasie. Był także regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. W przeszłości uważany za wielki talent.

Od lipca na stronie polskiej policji widnieje notka o poszukiwania Michała Bartkowiaka. Podano także powód poszukiwań. Jak czytamy, 26-latkowi zarzucane jest posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Michał Bartkowiak był uważany za duży talent. Niestety, jego kariera nie potoczyła się najlepiej. W wywiadzie sprzed dwóch lat dla „Weszło” opowiedział o swoich problemach natury psychologicznej. Wówczas jednak przyznawał, że nie bierze się za nielegalne substacje.

– Depresja? Nie wykluczam tego. Po zerwaniu ścięgna latem przez trzy miesiące siedziałem w domu o kulach i z nogą w gipsie. W międzyczasie doszedł rozwód, zmiana mieszkania i częściowa separacja od syna. Mama mi mówiła, że ewidentnie straciłem chęć do życia, a psychika przestała nadążać – mówił w 2021 roku Michał Bartkowiak.

– Zdarzało się coś wypić na imprezach, ale nie do przesady. Jeśli chodzi o palenie jakichś rzeczy – ja w tym gronie się nie obracałem – informował.


źródło: weszlo.com, poszukiwania.policja.pl