Bunt kibiców Ajaxu! Mecz z Feyenoordem został przerwany. Kibice zdemolowali stadion [WIDEO]

Kibice Ajaxu Amsterdam nie wtrzymali ciśnienia po tym, jak ich piłkarze stracili trzy bramki w hitowym meczu z Feyenoordem Rotterdam. Na murawie pojawiły się race, a mecz został przerwany.

W niedzielne popołudnie doszło do hitowego starcia pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Feyenoordem Rotterdam. Lepiej w mecz weszli goście, którzy objęli prowadzenie już w 9. minucie meczu Niedługo później zawodnicy Feyenoordu dołożyli kolejne dwie bramki i zrobiło się 0-3.

Pierwsze przedmioty zostały wyrzucone przez kibiców Ajaxu już w pierwszej połowie. Pod koniec pierwszej części gry mecz został wstrzymany z powodu obecności rac, jednak niedługo później gra została wznowiona.

Do punktu kulminacyjnego doszło jednak tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Na murawie pojawiły się liczne race, a sędzia podjął decyzję o wstrzymaniu spotkania. Nie został on już później dograny.

Po przerwaniu meczu kibice Ajaxu zaczęli demolować własny stadion. W mediach społecznościowych pojawiły się liczne nagrania, na których widać stadionowe zamieszki.