Bartłomiej Drągowski nie jedzie na mundial! Wiemy, kto go zastąpi

Bartłomiej Drągowski nie weźmie udziału w Mistrzostwach Świata 2022. Polskiego bramkarza z gry na turnieju w Katarze wyeliminowała kontuzja. Wiemy już, kto zastąpi Drągowskiego w kadrze reprezentacji Polski.

Na szerokiej, 47-osobowej kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze znalazło się w sumie 5 bramkarzy. Byli to Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski, Kamil Grabara oraz Radosław Majecki. Ostatecznie Czesław Michniewicz zdecydował się zabrać na mundial trzech bramkarzy. Selekcjoner postawił na Szczęsnego, Skorupskiego oraz Drągowskiego.

Polska nie zagra z Chile na Stadionie Narodowym?! Na obiekcie wykryto usterkę [CZYTAJ]

Kontuzja Drągowskiego

Ogromny pech spotkał dziś Bartłomieja Drągowskiego. Bramkarz, który znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mundial w Katarze, doznał kontuzji w meczu swojego klubu. Drągowski opuścił boisko już w 43. minucie niedzielnego meczu Hellas Verona – Spezia Calcio. Było to ostatnie klubowe spotkanie 25-latka przed rozpoczęciem zgrupowania reprezentacji Polski.

Reprezentacja zagra jednak dwa sparingi przed mundialem. Niespodzianka od selekcjonera [CZYTAJ]

Kto zastąpi Drągowskiego?

W związku z kontuzją Bartłomiej Drągowski nie pojedzie na Mistrzostwa Świata w Katarze. Jak przekazał rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, 25-letniego bramkarza w kadrze reprezentacji Polski zastąpi Kamil Grabara. 23-latek znalazł się wcześniej w szerokiej kadrze reprezentacji Polski.

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments