Arkadiusz Milik zabrał głos po odniesieniu kontuzji. „Jest to dla mnie bardzo trudny czas”

Arkadiusz Milik opublikował wpis na Instagramie, w którym opisał to, co czuje po odniesionej ostatnio kontuzji. – Wiem, że kontuzje są częścią sportu i zazwyczaj przychodzą w najgorszym możliwym momencie, ale nie można w żaden sposób się na nie przygotować – napisał.

Piątkowy mecz towarzyski Polska-Ukraina nie był szczęśliwy dla Arkadiusza Milika. 30-latek znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Polski na to spotkanie. Niestety, jego pobyt na murawie nie trwał zbyt długo. Już po zaledwie kilkudziesięciu sekundach Milik musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.
Kontuzja Arka Milika

Już w drugiej minucie meczu Arkadiusz Milik doznał kontuzji kolana. Niestety, uraz ten wykluczył Arka z wyjazdu na EURO 2024. Z informacji, które pojawiły się w mediach, wynika, że przerwa w grze polskiego napastnik potrwa kilka tygodni.

Wpis Milika

Kontuzja tuż przed wyjazdem na turniej reprezentacyjny to ogromny pech. Dwa dni po feralnej kontuzji Milik w końcu zabrał głos. 30-latek opublikował wpis na Instagramie. Podsumował wszystko to, co obecnie czuje. Podziękował za miłe słowa i okazał wsparcie swoim kolegom z reprezentacji.
„Jest to dla mnie bardzo trudny czas. Wiem, że kontuzje są częścią sportu i zazwyczaj przychodzą w najgorszym możliwym momencie ale nie można w żaden sposób się na nie przygotować

Jest mi ogromnie przykro, że nie będę mógł zagrać dla mojego kraju na Euro i pomóc drużynie w walce o nasze wspólne cele. Ale bez względu na wszystko będę do końca kibicował chłopakom z drużyny. Jestem z Wami!

Chcę również serdecznie podziękować za wszystkie wiadomości. Wasze słowa wsparcia wiele dla mnie znaczą w tej trudnej chwili. Jestem dobrej myśli i życzę mojej drużynie samych sukcesów na Euro! Mamy świetnych zawodników, bądźmy z nimi i dajmy z siebie wszystko kibicując Polsce na Euro”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

Michał Budzich

Dodaj komentarz