Aleksandar Mitrović zapowiedział, że nie zagra więcej dla Fulham. Naciska na transfer do Arabii Saudyjskiej

Aleksandar Mitrović zaszantażował władze Fulham. Serbski piłkarz miał stwierdzić, że nie zagra więcej dla angielskiego klubu po tym, jak ten wycenił go na 52 miliony funtów. Mitrović nalega na transfer do Arabii Saudyjskiej.

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o możliwej przeprowadzce Aleksandara Mitrovicia do Arabii Saudyjskiej. Serbskiego napastnika chce pozyskać Al Hilal. Póki co transfer nie został jeszcze dogadany. Na sprzedaż swojego piłkarza nie chce zgodzić się Fulham.

Fulham wyceniło Aleksandara Mitrovicia na 52 miliony funtów. Taka kwota miała zniechęcić potencjalnych nabywców. Na władz Fulham wściekły jest sam Mitrović. Jak donosi „Sky Sports”, 28-latek miał przekazać swoim bliskim, że nie zagra więcej dla swojego obecnego klubu. Mimo to uda się on wraz z resztą zespołu na obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych.

Dotychczas Al Hilal złożyło dwie oferty za Mitrovicia. Obie miały zostać odrzucone przez Fulham. Agent Serba miał przekonać władze angielskiego klubu do obniżenia swoich wymagań do 35-45 milionów funtów.


źródło: Sky Sports

Michał Budzich