4 holenderskie miasta wprowadzą zakaz dla kibiców Legii? W gronie m.in. Alkmaar

To nie koniec afery związanej z zachowaniem holenderskiej policji po meczu Legii z AZ Alkmaar. Według nowych informacji aż 4 miasta mają wprowadzić zakaz przyjmowania polskich kibiców. Jedno z nich już go zapowiedziało.
Nie milkną echa skandalu, jaki wybuchł po meczu Legii z AZ Alkmaar w fazie grupowej Ligi Konferencji (0-1). Polska prokuratura miała już zająć się sprawą i złożyć zawiadomienie przeciwko pani burmistrz holenderskiego miasta, jednak na tym się to nie zakończy. Wychodzi na to, że czeka nas długo ciągnąca się saga.
Zakazy przeciw Legii

Według najnowszych informacji policja z 4 regionów Holandii (obejmujących kluby, które wciąż grają w europejskich pucharach), nawołuje burmistrzów do nie wpuszczania kibiców Legii Warszawa. Miasta, w których wspomniany zakaz ma się pojawić to: Alkmaar, Amsterdam, Rotterdam i Eindhoven. Pierwsza wymieniona miejscowość zapowiedziała już 5-letni zakaz.
 

6 komentarzy do “4 holenderskie miasta wprowadzą zakaz dla kibiców Legii? W gronie m.in. Alkmaar”

  1. Chuj im w dupę pierdolone kurwy holenderskie Legia adekwatnie powinna zrobić to samo ,nie wpuszczać tych szmat do Polski

    • Dokładnie tak , i teraz tak naprawdę widać jak te społeczeństwo chciało by podporządkowania nas Polaków do ich sfiksowanych norm bo tak naprawdę te lewackie media przedstawiają nas jako ludzi wierzących po prostu przeszkadza im nasza polskość. Najchętniej te szmaty zrobiły by gorzej z nami niż ruscy , i o to im kur…chodzi , w tych miastach w ogóle nie było kibiców polskich. Po prostu mają taki celowy zamiar narzucać takie decyzje wobec nas bo ich media tak kształtują ich opinie–media lewackie bo siła chcą narzucać innym swoje widzi mi się a nie respektować inne poglądy . Ciekawe czy są tak zamknięci wobec arabskich i innych nacji ? a no nie bo zaraz by wpierdol dostali i były by tam u nich demonstracje i zadumy .Jak muzumanskie ścierwa coś robią to się dupni holendrzy kryją albo udają że nie widzą

Możliwość komentowania została wyłączona.