Złe informacje dla kibiców Legii Warszawa. Lider może po sezonie odejść z klubu

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl przedstawił najnowsze informacje o negocjacjach Legii z Josue. Według ustaleń dziennikarza rozmowy nie toczą się po myśli „Wojskowych”. Sytuacja miała na razie stanąć w miejscu. 

Klub z Łazienkowskiej myśli powoli o przyszłym sezonie. Legia rozgląda się na rynku transferowym za potencjalnymi wzmocnieniami, ale przy okazji rozmawia ze swoimi obecnymi piłkarzami, którym wygasają kontrakty.

Co z liderem?

Jednym z tych, z którymi „Wojskowi” chcą przedłużyć umowę jest Josue. Portugalczyk po sezonie stanie się wolnym zawodnikiem. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl przekazał, że rozmowy z nim rozpoczął już Jacek Zieliński. Niestety dla kibiców nie miał dobrych wieści.

– Dwa tygodnie temu Jacek Zieliński rozmawiał z agencją menedżerską Josue. Nie ma dobrych wiadomości dla fanów z Łazienkowskiej, bo po prostu ta sytuacja stoi w miejscu – oznajmił w „Piłkarskim Salonie”.

– Josue wie, że następny kontrakt będzie prawdopodobnie jego ostatnim na poziomie lukratywnym. I rozgląda się za taką, która pewnie ustawiałby go do końca życia. Czy Legia może mu taką zaproponować? Może mu zaoferować bardzo wysoką i bardzo dobrą, ale czy są kierunki, którą mogą mu dać powyżej miliona euro rocznie? Pewnie tak, natomiast takiej oferty nie ma – dodał dziennikarz. 

– Dwa miesiące temu rozmawiałem z Jackiem Zielińskim i dał jasno do zrozumienia: „My nie będziemy wiecznie czekać na Josue, bo musimy zabezpieczyć się na tej pozycji – podsumował.