Zbigniew Boniek szydzi z Lecha Poznań. Wymowny wpis byłego prezesa. „Na swoich warunkach”

Lech Poznań w miniony weekend znowu zawiódł kibiców. Po remisie z Cracovią (0-0) ogromna krytyka wylała się na Mariusza Rumaka oraz piłkarzy, który otwarcie zarzuca się brak zaangażowania. W słowach nie przebierał także Zbigniew Boniek, który wydaje się zupełnie rozczarowany postawą „Kolejorza”.
Ostatnie miesiące w wykonaniu Lecha są tragiczne. Ekipa z Wielkopolski powoli traci jakiekolwiek szanse na zniwelowanie straty do liderującej Jagiellonii Białystok i wypisuje się z wyścigu o mistrzostwo Polski. W rundzie wiosennej kilkukrotnie zaliczyli wpadki, które nie powinny przydarzyć się drużynie walczącej o najwyższe cele.

Wymowny wpis

Kolejne tego typu potknięcie „Kolejorz” zaliczył w minioną niedzielę. Tym razem Lech zremisowali bezbramkowo z Cracovią, która znajduje się w dole tabeli. Na cztery kolejki przed końcem sezonu tracą cztery punkty do Jagiellonii.
Na wpadkę błyskawicznie po zakończeniu meczu zareagował Zbigniew Boniek. Były prezes PZPN zamieścił na Twitterze wymowny wpis, szydzący z Lecha.

– Kolejorz goni Jagiellonię na swoich warunkach…. – napisał Boniek. 

W Poznaniu cierpliwość skończyła się już kibicom. Po meczu z Cracovią piłkarze zostali wygwizdani, zaś z trybun słychać było wołanie o Mariusza Rumaka. Nagrania oraz więcej o tej sytuacji możecie zobaczyć TUTAJ.

Dodaj komentarz