Zaskakująca współpraca Legii. Trener, który pomagał Cristiano Ronaldo, pomoże „Wojskowym”?

Legia Warszawa rozpoczyna niecodzienną współpracę. „Wojskowi”, szukając sposobów na poprawę formy piłkarzy, zatrudnili trenera snów. 
W środę Legia meczem z Cracovią zakończy rundę jesienną. Licząc Ekstraklasę, Puchar Polski, eliminacji Ligi Konferencji i fazę grupową ekipa Kosty Runjaicia ma za sobą aż 34 mecze. W związku z wieloma spotkaniami klub szuka możliwości na poprawę formy piłkarzy i zadbanie o ich zdrowie.

Nietypowa współpraca

W tym celu postanowili nawiązać dość zaskakującą współpracę. Tygodnik „Piłka Nożna” podaje, że Legia rozpocznie współpracę z… trenerem snu, Nickiem Littlehalesem. W przeszłości pracował on w Realu Madryt, Manchesterze United czy Chelsea. Co ciekawe, udzielał także konsultacji Cristiano Ronaldo.
Jak na razie nie wiadomo, jak miałaby taka współpraca wyglądać. „Piłka Nożna” podaje natomiast, że działacze Legii mieli spotkać się z Littlehalesem w Birmingham przy okazji meczu z Aston Villą.
Przed Legią zapowiadają się kolejne trudne mecze. W rundzie wiosennej czeka ich rywalizacja na dwóch frontach – w Ekstraklasie oraz w Lidze Konferencji Europy, gdzie zmierzy się z Molde w 1/16 fazy pucharowej. „Wojskowym” odpadł natomiast Puchar Polski, z którego odpadli z Koroną Kielce.