Wymowna reakcja fanki Wolfsburga po trafieniu Haalanda. Gest Kozakiewicza [WIDEO]

Erling Haaland po miesięcznej nieobecności wrócił w sobotę do kadry Borussii Dortmund. Norweg wszedł na drugą połowę meczu z Wolfsburgiem i po siedmiu minutach wpisał się na listę strzelców. 21-latek popisał się efektownym uderzeniem i zmusił do kapitulacji Pavao Pervana. Interesująca sytuacja wydarzyła się natomiast po jego trafieniu.

Norweg kilka tygodni temu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry. W sobotę w końcu wrócił do gry, ale spotkanie z „Wilkami” zaczął na ławce. Mimo to Borussia prowadziła bez utalentowanego napastnika 2-1.

Haaland na boisku pojawił się dopiero w 73. minucie, a już po chwili cieszył się z własnego gola. Snajper popisał się efektywnym uderzeniem w końcówce meczu.

Kamery nie uchwyciły jednak tego, co stało się zaraz po jego bramce. Gdy Norweg wykonywał cieszynkę, skierował swój gest w stronę fanki Wolfsburga. Ta odpowiedziała mu wymownym gestem.