Wyciekły nagrania rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim! „20 mln euro za spokój…”

We wtorkowy poranek policja zatrzymała Cezarego Kucharskiego. Były agent Lewandowskiego miał szantażować piłkarza i domagać się od niego 20 milionów euro. Portal Business Insider Polska dotarł do rozmowy, jaką wspomniani panowie przeprowadzili w styczniu.

We wrześniu pisaliśmy o pozwie, jaki Cezary Kucharski wniósł przeciwko Robertowi Lewandowskiemu. Najpoważniejszym zarzutem było to, że napastnik miał potajemnie przelewać pieniądze z niemieckiego konta na polskie. Menadżer domagał się od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Lewandowski zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, a sprawa nie została jeszcze rozwiązana.

Portal Business Insider Polska dotarł do nagrania rozmowy, jaką Robert Lewandowski i Cezary Kucharski odbyli 6 stycznia. Obaj panowie spotkali się, aby porozmawiać o naprawdę poważnych sprawach.

O jakiej my mówimy kwocie? – zapytał Lewandowski

To jest 20 milionów euro. Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie? – odpowiedział mu Kucharski

Taką kwotę zasugerował mu Rafael Buschmann, jeden z dziennikarzy Der Spiegel. To właśnie ten niemiecki tygodnik we wrześniu pisał o oszustwach podatkowych Roberta Lewandowskiego.

Rafael był u mnie dwa razy. I wszystko czytał – przyznał były agent piłkarza

Osoba, która nie ma pojęcia o biznesie. O tym, co się dzieje. Z twojej historii usłyszał. To powiedział ci taką kwotę. Nie używaj tego argumentu, Czarek. Proszę cię – poirytował się napastnik

No to ja ci tylko mówię, skąd. Bo ja nie wiem, ile to jest. Maik powiedział 10 milionów euro, tak? – zapytał Kucharski

No to ja ci powiem, że kelner ci powiedział zero euro. To jest to samo. Czarek, przestań! – zdenerwował się Lewandowski

Po tych słowach panowie zmienili temat rozmowy, lecz Lewandowski wrócił jednak do głównego wątku.

Za co ty chcesz tak naprawdę te pieniądze? – zapytał Robert

Za to – w dwóch zdaniach – że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi – odpowiedział mu Cezary

To niejedyna taka rozmowa jaką Kucharski i Lewandowski przeprowadzili. Według informacji Rzeczpospolitej obaj panowie spotkali się we wrześniu 2019 roku w Monachium. Podczas spotkania były agent piłkarza dawał mu do zrozumienia, że jest w posiadaniu informacji, które mogą mu zaszkodzić.

Bardzo byś ucierpiał wizerunkowo – miał przyznać Kucharski oraz zaproponować cenę za mileczenie – 20 milionów euro

Kacper Polaczyk
Pages ( 1 of 3 ): 1 23Następne »