Wojciech Szczęsny wyjaśnia reakcję Cristiano Ronaldo. „Był znudzony, a ludzie piszą, że się obraził”

Wojciech Szczęsny udzielił wywiadu dziennikarzom Foot Trucka. Bramkarz reprezentacji Polski oraz Juventusu zdradził, że rozmawiał z Cristiano Ronaldo na temat jego reakcji z gali FIFA The Best. Przypomnijmy, że wielu kibiców zinterpretowało minę Portugalczyka jako bycie obrażonym na triumf Lewandowskiego.

Ronaldo docenił „Lewego”

Rywalami Roberta Lewandowskiego do zdobycia tytułu najlepszego gracza roku byli Leo Messi oraz wspomniany Cristiano Ronaldo. Oczywistością było zwycięstwo Polaka, gdyby jednak się tak nie stało – doszłoby do sensacji. Przy wręczaniu nagrody dla Lewandowskiego mogliśmy zobaczyć jednoznaczną reakcję „CR7” na zwycięstwo napastnika Bayernu. Później okazało się jednak, że Portugalczyk głosował na Lewandowskiego.

Wytłumaczenie reakcji

Mina Cristiano Ronaldo podczas wręczania nagrody Lewandowskiemu nie pozostawiała złudzeń. Od razu po tym zdarzeniu wylało się wiele opinii i komentarzy na ten temat. Wojciech Szczęsny w wywiadzie dla Foot Truck’a postanowił wyjaśnić sytuację. Golkiper Juventusu zdradził, że rozmawiał z Portugalczykiem na temat tej gali.

Rozmawiałem na ten temat z Cristiano. Mówił mi tak: „Słuchaj, siedziałem tam przez ponad godzinę, w tym 55 minut poza wizją. I w tym czasie byłem trochę znudzony. I zrobili mi jedno zdjęcie, gdy skrzyżowałem sobie ręce i nagle wszyscy piszą, że Ronaldo obrażony” – wyjaśnia Wojciech Szczęsny.

Całość wywiadu ze „Szczeną” tutaj: