Właściciele PSG wejdą na rynek La Liga? Są zainteresowani konkretnym klubem

Ciekawe informacje przekazuje hiszpańskie „Radio Marca”. Według tamtejszych dziennikarzy władze PSG chcą przejąć kolejny klub. Katarscy szejkowie zamierzają wejść do Espanyolu Barcelona. 

Od 2011 roku Qatar Sports Investments rządzi w PSG. Paryżanie rządzą natomiast w Ligue 1, którą wygrali od tego czasu aż osiem razy. Niemal co sezon wiąże się ich także z wygraniem Ligi Mistrzów, co jednak jeszcze się nie udało.

Artur Boruc: „Nie jestem dobrą osobą, aby ocenić, czy bilety na Legia – Celtic są za drogie” [CZYTAJ]

Kolejna potęga?

Niewykluczone, że w najbliższych latach pojawi się na rynku kolejny projekt funduszu QSI (Qatar Sports Investments). Według „Radio Marca” działacze mający wpływy w PSG interesują się wejściem do La Liga. Celem Katarczyków ma być Espanyol Barcelona.

Pierwszy trening Lewandowskiego po wakacjach. „Nie pracował z pełnym zaangażowaniem, prawie nie rozmawiał z kolegami” [CZYTAJ]

Nie podany żadnych bardziej zaawansowanych informacji. Od lat Espanyol znajduje się jednak w cieniu swojego największego rywala – FC Barcelony. Jeśli szejkom uda się wejść do klubu, to ten stan rzeczy mógłby ulec zmianie.