Władze Wisły reagują na słaby sezon w lidze. Szykują się zmiany w strukturach klubu

Wisła Kraków zanotowała kolejny fatalny sezon pod względem rozgrywek ligowych. Według doniesień Tomasza Włodarczyka klub dokonuje znaczących zmian w swoich strukturach. Dziennikarz Meczyków twierdzi, że dyrektor sportowy, Kiko Ramirez opuści Białą Gwiazdę.

 

Słodko-gorzki sezon Wisły Kraków

Biała Gwiazda wygrała w tym sezonie Puchar Polski, co jest ogromnym sukcesem, jak na pierwszoligowca. Drużyna jednak zawiodła na polu ligowym, gdzie nie zakwalifikowali się nawet do baraży.

 

Ekipa prowadzona przez Alberta Rude zajęła dziesiąte miejsce w rozgrywkach. Krakowiacy zdobyli zaledwie 50 punktów w 34 meczach.

W związku ze słabymi wynikami w klubie doszło do wielu refleksji. Nowe doniesienia w sprawie zmian w Wiśle Kraków przedstawił Tomasz Włodarczyk. Według dziennikarza Meczyków dyrektor sportowy Białej Gwiazdy, Kiko Ramirez rozstanie się z klubem.

53-latek w poniedziałek miał już pożegnać się z szatnią, a w gabinetach mają trwać rozmowy nad porozumieniem dotyczącym zerwania umowy. Kiko Ramirez piastuje to stanowisko od grudnia 2022 roku.

Źródło: Meczyki.pl