Wielkie świętowanie na Etihad Stadium. Bramka nie wytrzymała naporu fanów „Obywateli” [WIDEO]

Po szalonej ostatniej kolejce tego sezonu Premier League Manchester City obronił wywalczone przed rokiem mistrzostwo. Fani „Obywateli” tłumnie wtargnęli na murawę Etihad Stadium. Podczas świętowania w szczególności ucierpiała jedna z bramek.

Miłe pożegnanie Pedro Tiby z Kotłem. Nie zabrakło łez [WIDEO]

Liga angielska po raz kolejny zapewniła widzom prawdziwy rollercoaster. Manchester City przegrywał z Aston Villą już 0:2, by w kilka minut odrobić stratę i zapewnić sobie mistrzostwo Anglii. Liverpool także zdołał wyszarpać 3 punkty w meczu z Wolverhampton, jednak to nie wystarczyło do prześcignięcia drużyny Pepa Guardioli.

Gorąco na Etihad! Matty Cash strzelił gola i utrudnił zadanie Manchesterowi City [WIDEO]

Bohaterem Manchesteru City okazał się Ilkay Guendogan. Niemiec wszedł na plac gry w drugiej połowie i kilkanaście minut później zdobył dwa arcyważne gole. Niewykluczone, że był to jego ostatni występ w barwach „Obywateli”.

Lech Poznań: Wpłynęła oferta za Lubomira Satkę. „Wyceniają go na co najmniej trzy miliony euro”

Bramka nie wytrzymała radości kibiców

Po ostatnim gwizdku sędziego na Etihad Stadium rozpoczęło się wielkie świętowanie. Tysiące fanów Manchesteru City znalazło się na murawie stadionu. Kilku kibiców postanowiło wspiąć się na obramowanie jednej z bramek, która w pewnym momencie się złamała.