Wielka szansa dla Sebastiana Szymańskiego. Klub z Premier League szykuje nową ofertę!

Przyszłość Sebastiana Szymańskiego stanowi na razie znak zapytania. Polak jest rozchwytywany na rynku transferowym za sprawą występów w Fenerbahce. Wkrótce ofertę za zawodnika ma złożyć Tottenham. 
Szymański od początku swoich przenosin do Fenerbahce imponował formą. W rundzie jesiennej prezentował się znakomicie, strzelając i asystując jak na zawołanie. Obecnie nieco spuścił z tonu i coraz częściej pojawiają się pod jego adresem słowa krytyki. 24-latek wciąż ma jednak na koncie 12 goli i 17 asyst w 50 występach ekipy znad Bosforu.

20 milionów euro

Świetne statystyki Polaka w bieżącym sezonie powodują, że poważnie zainteresowane Szymańskim są kluby z europejskiego topu. Do niedawna głośno było o zakusach ze strony Napoli. Z Serie A bacznie przyglądać się miały 24-latkowi także Juventus i AC Milan, ale oczy w jego kierunku kierowały także kluby spoza Włoch. W tym gronie miały być Sevilla czy Tottenham.
Według fotomac.com.tr to właśnie „Koguty” są najbardziej zainteresowane Szymańskim. Anglicy są ponoć gotowi zapłacić Fenerbahce 20 milionów euro. Trudno jednak przewidzieć, co zrobią tureccy działacze. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że oczekiwali za Polaka nieco większych ofert.

Dodaj komentarz