Walijski trener z ostrzeżeniem dla Polski przed finałem baraży. „To mnie niepokoi”

We wtorek odbędzie się mecz Walii z Polską, który zadecyduje o awansie jednej z tych drużyn na Euro 2024. Na antenie portalu meczyki.pl głos na temat nadchodzącego starcia zabrał Piotr Koźmiński. Dziennikarz „WP Sportowe Fakty” rozmawiał niedawno z Adamem Owenem, który przez blisko 10 lat pracował w sztabie szkoleniowym naszych rywali. 
Reprezentacja Polski w miniony czwartek wygrała z Estonią (5-1) w półfinale baraży. Tym samym awansowała do finału, gdzie czeka ją dużo trudniejsze zadanie. Już w najbliższy wtorek „Biało-Czerwoni” zmierzą się w Cardiff z drużyną Walii o być, albo nie być na Euro w Niemczech.

„To mnie niepokoi”

Spotkanie z Walią zapowiada się na bardzo trudne, biorąc pod uwagę okoliczności. Co prawda „Biało-Czerwoni” wygrali wysoko z Estonią, podnosząc swoje morale, ale Walijczycy również odnieśli przekonywujące zwycięstwo.

W półfinale „Smoki” pokonały Finlandię 4-1. Piotr Koźmiński w programie meczyki.pl na YouTube zdradził, jak ocenił ten mecz Adam Owen, który przez lata był członkiem sztabu szkoleniowego Walii.
– Zapytałem go, jak ocenia mecz Walii z Finlandią. Użył trzech słów: agresywność, dominacja, ambicja. To mnie niepokoi. Mówił, że Walijczycy go mocno zaskoczyli i dodał, że jeśli zagrają na podobnym poziomie we wtorek, to Polska będzie miała ogromne problemy – opowiedział dziennikarz WP Sportowe Fakty.