Vinicius zaczepiał De Paula w derbach Madrytu. „Ja gram w Realu”. Mistrzowska odpowiedź [WIDEO]

W 1/8 finału Pucharu Hiszpanii odbyły się wczoraj derby Madrytu. Atletico wygrało z Realem po dogrywce 4-2. Kamery uchwyciły wymianę zdań między Viniciusem a Rodrigo De Paulem. Była ona dość… kuriozalna.

Derby Madrytu opiewały w wiele emocji. W sumie mogliśmy obejrzeć aż 6 bramek, a finalnie wynik wskazywał 4-2. Po 90 regulaminowych minutach na tablicy widniał remis (2-2), ale w dodatkowych 30 minutach „Los Colchoneros” pokazali silniejszą wolę walki i wpakowali kolejne dwa trafienia. Awansowali tym samym do 1/4 finału Pucharu Hiszpanii, gdzie zmierzą się z Sevillą.

„Ja gram dla Realu, a ty?”

W trakcie meczu nie brakowało uszczypliwości między zawodnikami Atletico i Realu. Do jednej z takich sytuacji doszło między Viniciusem a Rodrigo De Paulem. Brazylijczyk postanowił nieco podostrzyć i „szturchnąć” słownie przeciwnika. Wywiązała się z tego dość zabawna wymiana zdań.

– Ja gram dla Realu Madryt, a ty? – pytał z uśmiechem Vini.

– Dobrze, a ja jestem mistrzem świata – odparł z jeszcze szerszym uśmiechem piłkarz Atletico.