UEFA prowadzi postępowanie przeciwko Legii Warszawa. Co z biletami na mecz z Aston Villą?

UEFA może ograniczyć pulę biletów dla kibiców Legii na mecz z Aston Villą w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. To pokłosie meczu z Midtjylland w ostatniej rundzie kwalifikacji. Klub wydał specjalny komunikat. 

Legia Warszawa awansowała do fazy grupowej LKE po pokonaniu duńskiego Midtjylland w rzutach karnych (4-4 w dwumeczu). „Wojskowi” w grupie zmierzą się z Aston Villą, AZ Alkmaar i Zrinjskim Mostarem.

Ograniczone bilety

Pierwsze spotkanie Legia w Lidze Konferencji rozegra już 21 września z Aston Villą przy Łazienkowskiej. Okazuje się, że na stadion mogą jednak nie wejść wszyscy kibice. Przeciwko wicemistrzom Polski toczy się postępowanie przed organami dyscyplinarnymi UEFA. W związku z tym klub wystosował specjalny komunikat.

– Klub wykorzystuje wszelkie możliwe instrumenty, aby wszystkie miejsca na stadionie podczas meczu z Aston Villa FC były dostępne dla kibiców. Istnieje jednak ryzyko, że decyzja organów UEFA może ograniczyć nam pulę biletów dostępnych do sprzedaży – czytamy.

Legia zaznacza także, że sprzedaż biletów na mecz z ekipą z Premier League wystartuje dopiero, kiedy UEFA podejmie decyzję w sprawie. Klub ma na bieżąco informować o postępach w sprawie.